7/24 ÇAĞRI MERKEZ HATLARIMIZ 
0850 550 05 050532 707 04 05 

Antalya Nakliyat

Antalya nakliyat süreçlerinde Akdeniz Ekspres olarak sizlere güven altında taşımaktadır. Taşıma sürecinde firmamız yılların tecrübesiyle eşyalarınızı belirli standartlara göre taşımaktadır. Antalya ev nakliyesi süreçlerinde eksper ile eşyalarınızı yerinde görerek fiyatlandırma yapıyoruz. Uzmanlarımız evinizi ziyaret ettiğinde taşıma süreci hakkında bilgi vermektedir. Ardından anlaşma sağladığımız zaman eşyalarınızın sigortasını yaparak eşyalarınızı güven altında taşımaktayız.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya ev taşıma işlemlerinde belirlenen gün ve saatte uzmanlarımız nakliye işlemi için gelmektedir. Gelen ekip arkadaşlarımız görev dağılımı yapmaktadır. Personellerimiz ilk olarak dolapların demonte etmektedir ardından paketlemesi yapılmaktadır. Diğer kalan demirbaş mobilyaların ambalajlaması yapılarak araca yüklenmektedir. Ambalaj malzemelerimiz Avrupa standartlarına göre üretilmektedir ve eşyalarınızı tamamen korumaktadır.

Antalya Asansörlü Nakliyat 

Taşıma işlemlerinde firmamız modülatör asansör kurulumu yaparak kolaylıkla eşyalarınızı taşınmaktadır. Antalya asansörlü ev taşıma işlemleri sonucunda eşyalarınız yüksek katlara kolay erişim sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız daha hızlı taşındığı gibi hasar almaz. Bunun yanı sıra eşyalarınız merdivenden taşınmadığı için binaya da hasar vermez.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya şehirler arası ev taşıma işlemleri yaz ayları gelmeden yazlıklara eşyalarını götürmek isteyen müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak şehir içi hizmetleri Antalya şehirler arası nakliye süreçlerine oranla daha zordur. Çünkü uzun yol bakımından yorucu süreç olarak bilinen şehirler arası nakliye hizmetleri kurumsal firmalar ile anlaşma sağladığınız zaman daha kolay olacaktır. 
Antalya şehirler arası taşımacılık süreçlerinizi profesyonel kişiler tarafından sizlere sunmaktayız. Eşyalarınızın hasar görmesini tamamen önleyen şirketimiz ambalajlama malzemelerin en kalitesini kullanmaktadır. Kalite ve güven içeren firmamızdan hizmetlerimizi uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Antalya Nakliyat Firmaları

Taşınmaya karar verdiğiniz zaman Antalya nakliye şirket araştırmasını yapmaya başlayacaksınızdır. Ancak Antalya nakliyat şirketleri araştırmanızda dikkat edilmesi gereken birçok sebep bulunmaktadır. En önemli sebeplerden biri firmanın hizmet geçmişidir. Hizmet geçmişi kötü olan firmalar eşyalarınızı istediğiniz gibi taşımamaktadırlar. Buda eşyalarınızın hasar almasını sağladığı gibi sizlerde mağdur etmektedirler. Bu sebeple alanında uzman ve geniş araç filosuyla hizmet sunan Akdeniz Ekspres firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Nakliyat Fiyatları

Antalya nakliyat firmaları sizlere sunacakları hizmete göre ücretlendirme yapacaklardır. Ancak bu ücretlendirme firmaların kurumsallığına bağlı olacağı gibi eşyalarınızın güven altında taşınmasına da bağlıdır. Sizlerde uygun Antalya nakliyat ücretleri hakkında bilgi almak ve  eşyalarınızı firmamızla taşıttırmak isterseniz aramanız yeterlidir.