7/24 ÇAĞRI MERKEZ HATLARIMIZ 
0850 550 05 050532 707 04 05 

Demre Küçük Nakliyeciler, Kamyonet Nakliye


Demre Küçük Nakliye


Demre küçük nakliyeDemre küçük nakliye hizmeti de sunan firmamız 3 adet küçük nakliye aracı ile kıymetli Aksu halkımıza hizmet vermektedir. Demre küçük nakliye aracı ihtiyacınızda birleri arayarak hem daha uygun fiyata hizmet almış olursunuz hem de kısa sürede işinize çözüm bulmuş olursunuz.

Demre küçük nakliyeciler arayışınızda en doğru adres firmamızdır. Bizler sizin için günün her saatinde talep edeceğiniz işleri yerine getirmekteyiz. Küçük nakliye Demre halkımız tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu nedenle nakliyat sektörünün her dalında hizmet sunma anlayışımız neticesinde Demre küçük nakliye kamyonet hizmeti de sunmaktayız.

Demre Kamyonet Nakliye


Demre kamyonet nakliyeDemre kamyonet nakliye genellikle Antalya şehir içi nakliyat işleri için tercih edilmektedir. Az miktardaki eşyaların şehir içinde taşınması için en ideal iş bölümü Demre nakliye kamyonetler ile yapılmaktadır. Demre nakliyeciler derneği üyesi olan kuruluşumuz bu bölgedeki en büyük firmalardan birisi olarak da Antalya kamyonet nakliye tarafından bilinmektedir.

Demre Nakliye Kamyonet Kiralama


Demre nakliye kamyonet kiralama işlemini iki şekilde gerçekleştirmekteyiz. Demre içi kamyonet kiralama ve Demre dışı kamyonet kiralama olaraktır. İkisi arasındaki farksa sadece kamyonet kiralama ücreti ile oluşmaktadır.

Demre Ucuz Nakliye


Demre ucuz nakliyeDemre ucuz nakliye sloganı ile iş yapan birçok firma bulunmaktadır. Ucuz nakliye Antalya bölgesi başta olmak üzere çevre ilçelerinde de müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Tabi ki herkes yapılan iş karşılığı daha az ücret ödemek ister. Ancak burada şuna dikkat etmek gerekir ucuz nakliye ile hizmet kalitesi eş değerli olmamalıdır. İşin fiyatı düşük olunca hizmet kalitesi de düşmemelidir. Birçok kişi veya kuruluş bu şekilde kalitesiz hizmet sunmaktadır. Firmamız ise Demre ucuz nakliyat hizmetini kaliteli ve güvenilir prensibi ile yerine getirmektedir.

Demre Saatlik Nakliye


Demre saatlik nakliyeDemre saatlik nakliye uygulaması sadece bizim tarafımızdan halkımıza sunulan bir hizmet şeklidir. Talep edilecek araç büyüklüğüne göre nakliye kamyon ve nakliye kamyonetlerimizi saatlik veya günlük kiralamaktayız. Kısa süreli nakliye süreçleri için saatlik nakliye Demre ilçemizde en ideal taşımacılık yöntemidir.

Ucuz nakliye DemreDemre saatlik nakliye ücreti kamyonetler için 500₺ kamyonlar içinse 700₺ olarak belirlenmiştir. Saat artışında ise hizmetin 4/1 kadar üstüne eklenerek belirlenmektedir. Yani 1 saatliğine kiraladığınız kamyonetin işi bitmemişse 2 saat ücreti olarak 100₺ ilk saatin üzerine eklenmiş olur.

Demre Küçük Nakliye Kamyonet Aracı


Demre küçük nakliye aracıDemre küçük nakliye aracı veya Demre küçük kamyonet bireysel kullanıldığı gibi esnaf veya firmalar tarafından tercih edilmektedir. Esnaf şirket ve firmalar şehir içindeki tüm işlerini bu hizmet biçimi ile yerine getirmektedir.

Demre küçük nakliyeDemre kamyonet nakliye ve Demre ucuz nakliye ihtiyaçlarınızda firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat imkanlarımız ile hem daha ucuz hem de güvenli şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.