7/24 ÇAĞRI MERKEZ HATLARIMIZ 
0850 550 05 050532 707 04 05 

Serik Küçük Nakliyeciler, Kamyonet Nakliye


Serik Küçük Nakliye


Serik küçük nakliyeSerik küçük nakliye hizmeti de sunan firmamız 3 adet küçük nakliye aracı ile kıymetli Aksu halkımıza hizmet vermektedir. Serik küçük nakliye aracı ihtiyacınızda birleri arayarak hem daha uygun fiyata hizmet almış olursunuz hem de kısa sürede işinize çözüm bulmuş olursunuz.

Serik küçük nakliyeciler arayışınızda en doğru adres firmamızdır. Bizler sizin için günün her saatinde talep edeceğiniz işleri yerine getirmekteyiz. Küçük nakliye Serik halkımız tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu nedenle nakliyat sektörünün her dalında hizmet sunma anlayışımız neticesinde Serik küçük nakliye kamyonet hizmeti de sunmaktayız.

Serik Kamyonet Nakliye


Serik kamyonet nakliyeSerik kamyonet nakliye genellikle Antalya şehir içi nakliyat işleri için tercih edilmektedir. Az miktardaki eşyaların şehir içinde taşınması için en ideal iş bölümü Serik nakliye kamyonetler ile yapılmaktadır. Serik nakliyeciler derneği üyesi olan kuruluşumuz bu bölgedeki en büyük firmalardan birisi olarak da Antalya kamyonet nakliye tarafından bilinmektedir.

Serik Nakliye Kamyonet Kiralama


Serik nakliye kamyonet kiralama işlemini iki şekilde gerçekleştirmekteyiz. Serik içi kamyonet kiralama ve Serik dışı kamyonet kiralama olaraktır. İkisi arasındaki farksa sadece kamyonet kiralama ücreti ile oluşmaktadır.

Serik Ucuz Nakliye


Serik ucuz nakliyeSerik ucuz nakliye sloganı ile iş yapan birçok firma bulunmaktadır. Ucuz nakliye Antalya bölgesi başta olmak üzere çevre ilçelerinde de müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Tabi ki herkes yapılan iş karşılığı daha az ücret ödemek ister. Ancak burada şuna dikkat etmek gerekir ucuz nakliye ile hizmet kalitesi eş değerli olmamalıdır. İşin fiyatı düşük olunca hizmet kalitesi de düşmemelidir. Birçok kişi veya kuruluş bu şekilde kalitesiz hizmet sunmaktadır. Firmamız ise Serik ucuz nakliyat hizmetini kaliteli ve güvenilir prensibi ile yerine getirmektedir.

Serik Saatlik Nakliye


Serik saatlik nakliyeSerik saatlik nakliye uygulaması sadece bizim tarafımızdan halkımıza sunulan bir hizmet şeklidir. Talep edilecek araç büyüklüğüne göre nakliye kamyon ve nakliye kamyonetlerimizi saatlik veya günlük kiralamaktayız. Kısa süreli nakliye süreçleri için saatlik nakliye Serik ilçemizde en ideal taşımacılık yöntemidir.

Ucuz nakliye SerikSerik saatlik nakliye ücreti kamyonetler için 500₺ kamyonlar içinse 700₺ olarak belirlenmiştir. Saat artışında ise hizmetin 4/1 kadar üstüne eklenerek belirlenmektedir. Yani 1 saatliğine kiraladığınız kamyonetin işi bitmemişse 2 saat ücreti olarak 100₺ ilk saatin üzerine eklenmiş olur.

Serik Küçük Nakliye Kamyonet Aracı


Serik küçük nakliye aracıSerik küçük nakliye aracı veya Serik küçük kamyonet bireysel kullanıldığı gibi esnaf veya firmalar tarafından tercih edilmektedir. Esnaf şirket ve firmalar şehir içindeki tüm işlerini bu hizmet biçimi ile yerine getirmektedir.

Serik küçük nakliyeSerik kamyonet nakliye ve Serik ucuz nakliye ihtiyaçlarınızda firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat imkanlarımız ile hem daha ucuz hem de güvenli şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.